Załóżmy, że pandemia się skończyła. Może i trudno sobie to wyobrazić na ten moment, jednak dla dobra tego artykułu, spróbujmy. Pandemia się skończyła i wreszcie można spokojnie gdzieś wyjechać. Jakie są najpopularniejsze miejsca na urlop? Dokąd warto pojechać? Poznajcie najlepsze kierunki na urlop!

fot. Pixabay.com

Tajlandia

Tajlandia – może i dość daleko – zdecydowanie warto! Rajskie plaże, lazurowa woda i wspaniała pogoda to znaki rozpoznawcze Tajlandii – państwa, które rocznie odwiedza 3 miliony turystów z całego świata. Aktualnie jest to najczęściej wybierany kierunek podróży do Azji.

Najdroższym elementem podróży do Tajlandii jest lot samolotem, natomiast sama Tajlandia słynie z tego, że jest tania. Pamiętajmy, że ceny różnią się w zależności od standardu, jednak w przypadku wielu produktów czy usług jest stosunkowo niższa niż w Polsce.

zobacz więcej o Tajlandii tutaj!

Rzym

Rzym to najstarsze miasto zarówno w Europie, jak i na świecie. Założone w 753 roku przed naszą erą miasto, od samego początku było ośrodkiem władzy, polityki, kultury i rozwoju. Taki klimat do dzisiaj jest tam wyczuwalny. Absolutny must-have dla każdego podróżnika.

Rzym jest idealny jako romantyczna wycieczka czy nawet podróż poślubna dzięki licznym restauracjom czy pięknie oświetlonemu miastowi. Idealny jest również na bardziej turystyczną czy historyczną wycieczkę.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, zajrzyj tutaj!

Praga

Miasto mostów! A tak poza tym, Praga jest jednym z najbardziej spektakularnych miast na świecie.

Niewiele miejsc pozostawiło na nas tak duży wpływ jak „Miasto 100 Wież”. Większość ludzi kojarzy Pragę ze wspaniałymi widokami na Zamek Praski lub spacerami po historycznych kamieniach wspaniałego Mostu Karola. Jednak piękna architektura to nie wszystko, co oferuje stolica Czech.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj!

fot. Pixabay.com

Barcelona

Miasto Gaudiego i Leo Messiego, strzelistej architektury i pięknych krajobrazów. Lista rzeczy do zrobienia w Barcelonie jest równie bogata jak jej słoneczne dni.

Poznaj tajemnice La Sagrada Familia!

Mediolan

To jest prawdziwe miasto mody i wyszukanego smaku! miesza ze sobą historyczną architekturę z nowoczesnymi wieżowcami i tym włoskim klimatem, którego nigdzie indziej nie doświadczymy. Miasto jest szczególnie znane z dużej liczby ekskluzywnych sklepów odzieżowych i pięknej katedry Duomo.

Przeczytaj więcej o Mediolanie tutaj!

Grecja

Grecja jest jednym z popularniejszych kierunków urlopów. Nie ma się co dziwić. Graj bardzo różnorodny z pięknymi krajobrazami, praktycznie nietknięty od setek lat. Gresja wita gości z całego świata. Latem ruch turystyczny jeszcze bardziej rośnie, ponieważ greckie słońce jest synonimem wolności i beztroskiego stylu życia. Ruch turystyczy nie odpuszcza również zimą ze względu na łagodny klimat w kraju.

Zobacz więcej tutaj!

fot. Pexels.com

Paryż

Paryż to piękne miasto, w którym każda romantyczka chciałaby się znaleźć ze swoją ukochaną półówką. Piękny pod prawie każdym względem. No, może jest zabałaganiona, lecz nie daje to sobie we znaki. Zdecydowanie jeden z lepszych kursów w Europie!

Zobacz, co trzeba zrobić w Paryżu!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here