fot. Pixabay.com

Każdy z nas chciałby jakoś ułatwić sobie życie. Z takim rozwiązaniem przychodzą firmy technologiczne, które wręcz ścigają się w nowinkach technologicznych. Takim przedsiębiorstwem jest na przykład Xiaomi, który zdecydowanie prowadzi w tym wyścigu. Tworzy rozwiązania technologiczne na każdą kieszeń dla użytkowników praktycznie z całego świata. Charakteryzuję się wysoką jakością swoich produktów przy niewygórowanej cenie. Jakie gadżety tej firmy mieć w domu? Zobacz zestawienie, jakie gażety do domu mogłyby Wam się przydać! 

Gadżety Xiaomi do domu

Xiami jest znane z produkowania akcesoriów do domu. Są one dobrej jakości, a jednocześnie niezbyt drogie. Mimo to, szukając odpowiednich gadżetów, warto sprawdzić również konskurencyjne marki.

Odkurzacze bezprzewodowe

Kto ma, ten wie, jaka to wygoda. Odkurzanie to już nie jeden dzień w tygodniu przeznaczony na sprzątanie i wiele godzin najpierw zmotywowania się, a potem kilkanaście zmiatania czy odkurzania. Teraz to po prostu czytanie książek, oglądanie telewizji czy leżenie w wannie, kiedy robocik robi wszystko sam.

Xiaomi tworzy je w taki sposób, że inteligentnie omijają przeszkody, pozostawiają tym samym podłogę niezwykle czystą. Można zaprogramować trasy, a nowsze modele generują mapy i uczą się nowych przedmiotów. Takie odkurzacze są bardzo ciche i wygodne w użytkowaniu. Inne marki to oczywiście iRobot, Sencor, Samsung, Tesla.

fot. Pixabay.com

Inteligentne akcesoria osobiste

Akcesoria, którymi warto się zainteresować, to przede wszystkim dobrne gadżety elektroniczne. Mimo że baterie w telefonach są coraz to bardziej wytrzymałe, każdemu przyda się pojemny i długodziałający powerbank. Warto zdecydować się również na opaski sportowe tak zwane smart bandy czy w ogóle zegarki tak zwane smart watche. Są ciekawym dodatkiem do telefonu. Te już z górnej półki mają możliwość komunikacji z telefonem, mierzenia uderzeń serduszka na minutę, odbierania/odrzucania połączeń, nawet rozmawiania przez zegarek, grania w proste gry, czytania powiadomień, odpowiadania na przychodzące wiadomości i wiele, naprawdę wiele więcej.

Dla fanów dobrej muzyki poleca się także inwestycje w designerskie głośniki bluetooth. Na rynku jest wiele marek i wiele rodzajów takich głośniczków. Zapewniają dobrą jakość dźwięku w całym domu. Jeżeli jest duży, warto zainteresować się takimi modelami, które w inteligenty sposób łączą się ze sobą, dzięki czemu z kilku urządzeń w tym samym czasie możemy słuchać tego samego. Takie rozwiązanie będzie ciekawe, jeżeli mamy duże mieszkanie czy dom i chcemy go trochę ożywić.

fot. Pixabay.com

Gadżety – co jeszcze warto mieć?

Warto wyposażyć się w oczyszczacz powietrza, szczególnie jeżeli nieodpowiedzialny sąsiad lubi popalać czymś nieodpowiednim w kominku. Swoją drogą, nie pozwalajmy na to! Dzwońmy od razu na policję.

Istnieją również inteligente mopy na przykład od Xiaomi czy żarówki. Dzięki takiej z telefonu możemy regulować intensywność światła. To naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie. Podobnie mogą działać rolety w naszych mieszkaniach.

My uwielbiamy nowoczesne gadżety, a Wy?

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here