fot. Pexels.com

Sylwester w tym roku to już praktycznie temat tabu. Wprowadzone godziny policyjne i zakaz poruszania z pewnością pokrzyżował niejedne plany. Jeżeli już wiecie, w co się ubierzecie podczas tegorocznego sylwestra, ale nie wiecie, jak spędzić sylwester, ten artykuł jest dla Was.

fot. Pexels.com

 

Sylwester online

Rozmowy telefoniczne na Facebooku, Zoomie i Google Meet stały się w tym roku nieodzownym elementem obchodów świątecznych i są doskonałym sposobem na wirtualne zgromadzenie wszystkich bliskich. Z tego powodu warto przemyśleć, czy taka forma byłaby dla nas dobrym pomysłem. Jest to szczególne wsparcie dla osób na kwarantannie!

Aplikacje takie jak Discord udostępniają możliwość słuchania tej samej muzyki w tym samym czasie. Podobnie Messenger oferuje oglądanie filmów czy teledysków poprzez platformę YouTube. Z tego powodu bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie połączenie się online i wspólne odliczanie do północy!

Z kolei poprzez dodatkową wtyczkę w przeglądarce użytkownicy serwisu Netflix mogą oglądać w tym samym czasie firmy i seriale. Nazywa się to Netflix Party.

Podczas takich internetowych imprez polecane są dodatkowe wspomagacze w postaci pysznych drinków!

Sylwestrowe napoje

Twój sylwester jest taki, jak napój, który zdecydujesz się wypić o północy, więc dobrze jest zrobić coś naprawdę wyjątkowego na tę okazję. Kieliszki do szampana z konfetti to dobry początek! Do nich idealne będą pyszne drinki. W internecie jest pełno ciekawych i prostych przepisów na chociażby mohito, sex on the beach czy inne!

Wlej szampana na kulkę z waty cukrowej, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju koktajl, który jest równie uroczysty, niezależnie od tego, czy świętujesz na żywo czy przez internet.

Oczywiście, że również bez znaczenia, czy przez Zooma, czy na żywo, trzeba zadbać o dobry outfit! Jak spędzić sylwester inaczej?

Sylwestrowy outfit

Kto powiedział, że nie możesz się ubrać tylko po to, by usiąść na kanapie? Jeśli zazwyczaj wybierasz najlepszy strój na sylwestra, nie ma potrzeby zmieniać tej tradycji w tym roku. Ponadto możesz uzyskać świetne zdjęcia w domu. Może jednak zdecydujesz się zaprosić kilkoro najbliższych gości czy zorganizować imprezę wśród domowników, z którymi przebywasz na co dzień! Idealny strój to świetny pomysł.

Sylwestrowe gry

Nie przepadasz za przepychem i możliwym kacem towarzyszącym uroczystościom sylwestrowym? Zaproś znajomych na przytulną noc z grami planszowymi czy karcianymi i podawaj łatwe do zdobycia przekąski, takie jak deska serów. Może ktoś z was chciałby nauczyć się grać w szachy czy zaimponować nowopoznanym debiutem?

Jeśli świętujesz wirtualnie, istnieje wiele zabawnych gier, takich jak Cards Against Humanity i Werewolf, w które możesz grać online. Ostatnio popularność zdobyła gra Among Us. Innym ciekawym pomysłem byłoby internetowe karaoke czy właśnie gry takie jak szachy, warcaby, tysiąc czy inne dostępne na przykład na Kurniku. Fajny pomysł na sylwestra jest państwa miast, w których można dodawać własne kategorie czy inne.

Sylwestrowe dekoracje

Jak spędzić Sylwestra bez dekoracji noworocznych? Pamiętaj o światełkach i oczywiście konfetti w całym mieszkaniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here