fot. Pexels.com

Dzisiejsze telefony są bardziej wydajne niż niejeden komputer (a większość z flagowców wręcz lepsze niż komputery sprzed jeszcze 10 lat). Z tego powodu gry na te urządzenia stają się coraz to ciekawsze i coraz to bardziej zaawansowane. Nudny dzień w pracy może umilić nasza ulubiona gra na telefon. Jakie są zatem najlepsze gry na telefon?

fot. Pexels.com

Gwint Wiedźmińska gra karciana

Gwint to gra, na której wersję mobilną wielu z nas czekało. Inspirowana jest Gwintem z Wiedźmina 3. To jest gra karciana, w której wybory mają znaczenie, w której umiejętności, a nie szczęście, są Twoją największą bronią. Łączy gatunki CCG i TCG, pozwalając toczyć szybkie, sieciowe pojedynki z innymi.

Hearthstone

Jak Gwint to i Hearthstone. To jedna z najbardziej rozbudowanych (podobnie jak Gwint) gier strategicznych opartych na kartach. Tym razem wykorzystuje postacie z serii World of Warcraft, wymaga intensywnej, dogłębnej strategii, z łatwymi w obsłudze kontrolkami i niezwykle skomplikowanymi konstruktorami talii.

Fortnite

Kolejna gra przeniesiona do świata smartfonów. Co jest najlepsze, umożliwia rozgrywkę między platformową, co oznacza, że możesz grać razem z przyjaciółmi z konsoli i komputera na tablecie lub telefonie, a wszystkie postępy, skórki i inne zasoby w grze będą zawsze zapisywać się na jednym koncie, nieważne, z jakiego urządzenia się korzysta. Ta gra jest trochę trudniejsza do grania bez rozszerzenia kontrolera, a wersja mobilna nie jest tak dopracowana jak wersje na konsole i komputery PC, ale nadal jest to Fortnite.

Mario Kart Tour

Mario Kart Tour to prawdziwa frajda do grania, a teraz oferuje nawet tryb dla wielu graczy online, dzięki czemu możesz ścigać się ze znajomymi – zwłaszcza tymi, którzy kochają zwykłe gry, ale nie inwestują w konsole. Chociaż może nie zbliżać się do jakości Mario Kart 8 Deluxe na Switch, wciąż jest to dużo tej rujnującej relacje zabawy Mario Kart, którą uwielbiamy oglądać. Gra jest darmowa i może pozostać darmowa, chyba że zdecydujesz się kupić klejnoty, aby kupić postacie z losowych tur.

fot. Pexels.com

Deluxe Ski Jump 2

To gra idealna na zimę. Szczególnie w czasie, kiedy skoki narciarskie są tak popularne, a polscy skoczkowie stają na podium. Druga część tej fenomenalnej gry bije rekordy pobrań w internetowych sklepach z aplikacjami.

Sushing roll 3D Cooking ASMR Game

Dla osób, które nie wiedzą, co znaczy ASMR – już spieszymy z tłumaczeniem. Autonomous sensory meridian response, czyli “samoistna odpowiedź meridianów czuciowych” to takie przyjemne uczucie, reakcja na konkretny bodziec. Takie zjawisko relaksuje oraz odpręża. Gra Sushing roll ma dostarczyć właśnie takich przyjemnych wrażeń.

 

Zobacz również: najlepsze telefony do 2000 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here