fot. Pexels.com

Netflix to gigantyczna baza filmów i seriali. Żeby zapewnić przepływ materiału, raz na jakiś czas znikają stare tytuły, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Jeszcze w tym roku ma zniknąć ponad 50 filmów i seriali. Co znika z Netflixa?

fot. Pexels.com

Czego już nie obejrzysz na Netflixie?

W pierwszej kolejności usuwane zostają filmy, wśród nich „Wróg u bram” czy „Zapach kobiety” (29.12.2020). Później „Batman. Początek”, „300”, „17 Again”, „2001: Odyseja Kosmiczna”, „Gniew Tytanów”, „Godziny szczytu 3”, „Grawitacja”, „Zielona Latarnia”, cała seria „Kac Vegas”, „Lśnienie”, „Mechaniczna pomarańcza”, „Ocean’s Eleven”, „Oean’s Thirteen”, „Ocean’s Twelve”, „Ostatni Samuraj”, „Sex w wielkim mieście„, „Złoty kompas” czy „Sherlock Holmes” (30.12.2020).

Tego samego dnia zniknie również kultura „Teoria wielkiego podrywu„, „Wielki Gatsby” czy „Władca pierścieni„.

Brzmi to dość przykro, lecz my sobie nie przypominamy, żeby ktokolwiek z nas kiedyś chciał obejrzeć jakiś film. Z reguły podczas podejmowania decyzji, wybieramy znane seriale.

Co znika z Netflixa?

31.12.2020 usunięte zostaną takie tytuły jak: „30 minut lub mniej”, „40 letni prawiczek”, „American Pie”, „Dexter”, „Gladiator„, „Gran Hotel”, „Inferno”, „Inside Job”, „Jaś Fasola”,”Jumanji”, „Pitch Prefect”, „Plotkara„, „Powrót do przyszłości”, „Robin Hood”.

Czy Harry Potter zniknie z Netflixa?

Tak, Harry’ego Pottera już nie obejrzymy na Netflixie. 30.12.2020 ma zniknąć z platformy streamingowej. „Harry Potter i Czara Ognia„, „Insygnia Śmierci cz. 1”, „Insygnia Śmierci cz. 2”, „Kamień Filozoficzny”, „Komnata Tajemnic”, „Książę Półkrwi”, „Więzień Azkabanu”, „Zakon Feniksa”. Z tymi tytułami będziemy musieli się na razie pożegnać. Na szczęście za pewne TVN będzie mógł emitować go częściej.

fot. Pexels.com

Czy są „Przyjaciele” na Netflixie?

Podobnie jak „Harry Potter” „Przyjaciele” mają zostać zdjęci z platformy  30.12.2020. Dla wielu z nas pamiętny dzień.

Przeczytaj również: Netflix – ile kosztuje i czy warto?

Co jeszcze znika z Netflixa?

Ciąg dalszy usuwania tytułów już 1-ego stycznia. To już „na szczęście” mniej znane filmy i seriale. Wśród nich „Lego Friends”, „Lego Friends” Przyjaciółki”, „Mars”, „Sprawa Jacka Kinga”, „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”. Później zdejmują „The Tudors”, „Kominek w Twoim domu”, „Cień prawdy”.

Netflix zdecydowanie kładzie szczególny nacisk na serialu typu Netflix Originals. Z tego powodu decyduje się na usuwanie nie swoich filmów i seriali. Przypominamy, że pojawią się już niedługo świetne premiery!

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here